Product filters Product filters

Accesorii Switch-uri Industriale

MFB-TFB20
207.24 RON 107.15 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
WDM Tx-1550, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C)
Disponibil pentru livrare
+

MGB-TLX
162.48 RON 86.12 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
Mini GBIC LX Module (-40 to 75 C)
Disponibil pentru livrare
+

PWR-75-24
215.54 RON 115.87 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
24V, 75W Din-Rail Power Supply (DR-75-24)
Disponibil pentru livrare
+

MGB-TL30
183.20 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
Mini GBIC Single Mode 30KM Module (-40 to 75 C), DDM Supported
Disponibil pentru livrare
+

MGB-TLA20
216.51 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
Mini GBIC WDM TX1310 Module - 20KM (-40 to 75C), DDM Supported
Disponibil pentru livrare
+

PWR-40-24
158.22 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
24V, 40W Din-Rail Power Supply (MDR-40-24) - slim type
Disponibil pentru livrare
+

MGB-TL70
632.86 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
Mini GBIC Single Mode 70KM Module (-40 to 75 C), DDM Supported
Disponibil pentru livrare
+

MFB-TF20
164.88 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
Single Mode 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver - (-40 to 75 C)
Disponibil pentru livrare
+

PWR-60-24
166.55 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
24V, 60W Din-Rail Power Supply (MDR-60-24) - slim type
Disponibil pentru livrare
+

PWR-480-48
799.42 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
48V, 480W Din-Rail Power Supply (SDR-480-48)
Disponibil pentru livrare
+

MGB-TLB20
299.78 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
Mini GBIC WDM TX1550 Module - 20KM (-40 to 75C), DDM Supported
Disponibil pentru livrare
+

MFB-TFA20
199.85 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C)
Disponibil pentru livrare
+