Product filters Product filters

Accesorii switch

MGB-L30
154.19 RON 85.23 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
Mini GBIC LX Module - 30KM
Disponibil pentru livrare
+

MII-S15
160.45 RON 89.23 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
One Port 100Base-FX 15KM Single Mode Fiber Switch Module (for FNSW-2401CS)
Disponibil pentru livrare
+

MII-SC
134.77 RON 75.16 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
One Port 100Base-FX Fiber Optic (SC) Switch Module (for FNSW-2401CS)
Disponibil pentru livrare
+

MGB-SX2
123.55 RON 69.99 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
Mini GBIC SX Module - up to 2KM
Disponibil pentru livrare
+

RKE-10A
24.98 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
Rack Mount Kits for 10-inch cabinet (10" Desktop Switch)
Disponibil pentru livrare
+

MGB-SX
114.91 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
Mini GBIC SX Module
Disponibil pentru livrare
+

MGB-LX
121.57 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
Mini GBIC LX Module
Disponibil pentru livrare
+

MGB-LA40
383.04 RON (TVA inclus)
Accesorii, PLANET
Mini GBIC WDM TX1310 Module - 40KM
Disponibil pentru livrare
+

MFB-FB20
149.89 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
WDM Tx-1550, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver
Disponibil pentru livrare
+

ELA-100
149.89 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
Ethernet Lighting Arrestor
Disponibil pentru livrare
+

CB-STX50
67.07 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
Cablu de stacare de 0.5 metri (Crossed HDMI) pentru switchurile SGSW-24040 si SGSW-24240
Disponibil pentru livrare
+

MGB-LA20
183.20 RON (TVA inclus)
buc, Accesorii, PLANET
Mini GBIC WDM TX1310 Module - 20KM
Disponibil pentru livrare
+