Product filters Product filters

Echipamente pasive

22QD8660.2
161.43 RON 59.51 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
Disponibil pentru livrare
+

22QD8660.1
122.84 RON 50.78 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 1m
Disponibil pentru livrare
+

1344
228.01 RON 105.38 RON (TVA inclus)
buc, FANTON
PUMA Cable reel 20m H05VV-F 3G1,5 - 4 sockets 2P+E 250V 16A German std + thermal cut-out 
Disponibil pentru livrare
+

14821
635.16 RON 294.80 RON (TVA inclus)
buc, FANTON
PUMA Cable reel 40m H05VV-F 3G1,5 - 4 sockets 2P+E 250V 16A German std + thermal cut-out 
Disponibil pentru livrare
+

POE-TESTER
81.24 RON 43.41 RON (TVA inclus)
buc, PLANET
IEEE802.3at/af POE Tester
Disponibil pentru livrare
+

11420012.1
4.54 RON 2.67 RON (TVA inclus)
Neecranat, 1 m, buc, BKT
Patchcordurile de retea sunt folosite pentru a realiza conexiunea intre patchpanel si echipamentele active de retea.Patchcordurile de retea sunt fabricate...
Disponibil pentru livrare
+

11420013.1
4.54 RON 2.67 RON (TVA inclus)
Neecranat, 1 m, buc, BKT
Patchcordurile de retea sunt folosite pentru a realiza conexiunea intre patchpanel si echipamentele active de retea.Patchcordurile de retea sunt fabricate...
Disponibil pentru livrare
+

11430012.0,5
5.83 RON 3.47 RON (TVA inclus)
Neecranat, 0.5 m, buc, BKT
Patch cordurile de retea sunt folosite pentru a realiza conexiunea intre patchpanel si echipamentele active de retea.Patch cordurile  de retea sunt...
Disponibil pentru livrare
+

11430013.0,5
5.83 RON 3.47 RON (TVA inclus)
Neecranat, 5 m, buc, BKT
Patchcordurile de retea sunt folosite pentru a realiza conexiunea intre patchpanel si echipamentele active de retea.Patchcordurile de retea sunt fabricate...
Disponibil pentru livrare
+

11430011.5
18.04 RON 11.12 RON (TVA inclus)
Neecranat, 5 m, buc, BKT
Patchcordurile de retea sunt folosite pentru a realiza conexiunea intre patchpanel si echipamentele active de retea.Patchcordurile de retea sunt fabricate...
Disponibil pentru livrare
+

23551
7.74 RON 4.80 RON (TVA inclus)
buc, FANTON
Patch Cord, FTP cat.5e- 1 m length - PVC-FR, Grey
Disponibil pentru livrare
+

11440014.3
10.98 RON 6.81 RON (TVA inclus)
Ecranat, 3 m, buc, BKT
Patchcordurile de retea sunt folosite pentru a realiza conexiunea intre patchpanel si echipamentele active de retea.Patchcordurile de retea sunt fabricate...
Disponibil pentru livrare
+