Product filters Product filters

Echipamente pasive

22QD8660.2
35.14  12.95  (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
Disponibil pentru comanda
+

22QD8660.1
26.74  11.05  (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 1m
Disponibil pentru comanda
+

1203NP3NL0
331.41  219.72  (TVA inclus)
pret pe buc, KYOCERA
Categoria: Accesorii imprimante Tip accesoriu: Alimentator hartie 1 sertar PF-470, 1 x 500 coli, PAPER FEEDER KYOCERA PF-470
Disponibil pentru comanda
+

22QD6460.7
17.33  14.03  (TVA inclus)
7 m, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9430.10
22.24  (TVA inclus)
10 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9E50.5
48.49  39.35  (TVA inclus)
5 m, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD5440.2
10.79  8.75  (TVA inclus)
2 m, FC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3220.1
9.22  7.48  (TVA inclus)
1 m, SC, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9620.7
13.19  10.69  (TVA inclus)
7 m, SC, LC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

11420014.3
1.83  1.23  (TVA inclus)
Neecranat, 3 m, pret pe buc, BKT
Patchcordurile de retea sunt folosite pentru a realiza conexiunea intre patchpanel si echipamentele active de retea.Patchcordurile de retea sunt fabricate...
Disponibil pentru comanda
+

10900526
361.95  (TVA inclus)
pret pe buc, BKT
Performance Characteristics: FT-8683 for ST connectors. FT-8684 for S.C. connectors. The portable design is easy to carry and operation. Fast measurement...
Disponibil pentru comanda
+

22QD6620.7
16.92  13.70  (TVA inclus)
7 m, SC, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+