Product filters Product filters

Media convertoare

MC-1500R48
1,457.28 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
15-slot 19" Media Converter Chassis with Redundant Power Option
Disponibil pentru comanda
+

MC-RPS48
457.99 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
130W Redundant Power Supply, DC -48V for MC-1610MR/48
Disponibil pentru comanda
+

GT-902
461.14 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
  WEB/SNMP/OAM Remotely Managed Gigabit Converter The PLANET GT-90x series is the 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX / SX Managed Media Converter...
Disponibil pentru comanda
+

FST-806B60
1,299.05 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
10/100Base-TX to 100Base-FX WDM Smart Media Converter - Tx: 1550) - 60KM
Disponibil pentru comanda
+

MC-1500
1,240.77 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
15-slot 19" Media Converter Chassis
Disponibil pentru comanda
+

FST-801
299.78 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Smart Media Converter
Disponibil pentru comanda
+

GT-902S
519.80 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
  WEB/SNMP/OAM Remotely Managed Gigabit Converter The PLANET GT-90x series is the 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX / SX Managed Media Converter...
Disponibil pentru comanda
+

FST-806A60
766.12 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
10/100Base-TX to 100Base-FX WDM Smart Media Converter - Tx: 1310) - 60KM
Disponibil pentru comanda
+

GT-802S
349.74 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter (Single Mode)
Disponibil pentru comanda
+

MC-700
741.13 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
7-Slot 10" Media Converter Chassis
Disponibil pentru comanda
+

FST-802
299.78 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter
Disponibil pentru comanda
+

GT-905A
308.10 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Web/SNMP Manageable 10/100/1000Base-T to MiniGBIC (SFP) Gigabit Converter
Disponibil pentru comanda
+