Product filters Product filters

Media convertoare

FST-806B20
383.04 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
10/100Base-TX to 100Base-FX WDM Smart Media Converter - Tx: 1550) - 20KM
Disponibil pentru comanda
+

ICS-100
283.12 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
RS232/RS-422/RS485 to Ethernet (TP) Converter
Disponibil pentru comanda
+

FT-806B20
283.12 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
10/100TX - 100Base-FX (WDM) Bi-directional Fiber Converter - 1550nm - 20KM, LFPT
Disponibil pentru comanda
+

VF-102-KIT
1,124.18 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Video over Fiber(FC) converter up to 20KM, a pair include Tx & Rx in package
Disponibil pentru comanda
+

GST-802
482.97 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
10/100/1000Base-T to 1000Base-SX Smart Gigabit Converter
Disponibil pentru comanda
+

USB-PS2
47.60 RON 23.09 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
USB to PS/2 Converter
Disponibil pentru comanda
+