Product filters Product filters

Pasive Fibra Optica

22QD8660.2
161.43 RON 59.51 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
Disponibil pentru comanda
+

22QD8660.1
122.84 RON 50.78 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 1m
Disponibil pentru comanda
+

22QD6210.3
51.54 RON 41.76 RON (TVA inclus)
3 m, ST, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9420.3
41.69 RON 33.84 RON (TVA inclus)
3 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD5220.1
41.07 RON 33.14 RON (TVA inclus)
1 m, SC, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9310.15
119.84 RON 89.13 RON (TVA inclus)
15 m, ST, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9310.3
44.97 RON 36.46 RON (TVA inclus)
3 m, ST, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9520.7
85.97 RON 69.78 RON (TVA inclus)
7 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

11122121.3V
41.30 RON (TVA inclus)
Accesorii, pret pe buc, BKT
The Veni series is the latest development of BKT Elektronik in the field of modular fiber optic patch panels. It has been designed to meet the...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9E20.2
203.89 RON 165.41 RON (TVA inclus)
2 m, SC, E2000, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3440.7
77.55 RON 62.92 RON (TVA inclus)
7 m, FC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9410.7
58.63 RON 47.55 RON (TVA inclus)
7 m, ST, FC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+