Product filters Product filters

Pasive Fibra Optica

22QD8660.2
161.43 RON 59.51 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
Disponibil pentru comanda
+

22QD8660.1
122.84 RON 50.78 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 1m
Disponibil pentru comanda
+

22QD3620.15
123.76 RON 100.41 RON (TVA inclus)
15 m, SC, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD6660.5
77.66 RON 62.92 RON (TVA inclus)
5 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9230.2
67.12 RON 49.89 RON (TVA inclus)
2 m, SC, SC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

11131172.3V
56.26 RON (TVA inclus)
Accesorii, pret pe m, BKT
Disponibil pentru comanda
+

22QD5410.2
48.88 RON 39.66 RON (TVA inclus)
2 m, ST, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9420.2
37.78 RON 30.63 RON (TVA inclus)
2 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9430.10
102.16 RON (TVA inclus)
10 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9220.5
47.57 RON 38.60 RON (TVA inclus)
5 m, SC, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9310.10
100.31 RON 74.59 RON (TVA inclus)
10 m, ST, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9EE0.2
348.49 RON 282.83 RON (TVA inclus)
2 m, E2000, E2000, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+