Product filters Product filters

Pasive Fibra Optica

22QD8660.2
161.43 RON 59.51 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
Disponibil pentru comanda
+

22QD8660.1
122.84 RON 50.78 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 1m
Disponibil pentru comanda
+

22QS9E60.10
158.31 RON 128.45 RON (TVA inclus)
10 m, LC, E2000, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9420.5
74.94 RON 61.05 RON (TVA inclus)
5 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3610.7
83.37 RON 67.68 RON (TVA inclus)
7 m, ST, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD5220.7
68.59 RON 55.53 RON (TVA inclus)
7 m, SC, SC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD6620.2
54.77 RON 44.42 RON (TVA inclus)
2 m, SC, LC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9310.15
91.87 RON 74.54 RON (TVA inclus)
15 m, ST, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9510.5
52.79 RON 42.80 RON (TVA inclus)
5 m, ST, FC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9E10.1
119.23 RON 96.77 RON (TVA inclus)
1 m, ST, E2000, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9410.10
95.78 RON 77.67 RON (TVA inclus)
10 m, ST, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3210.15
115.94 RON 94.09 RON (TVA inclus)
15 m, ST, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+