Product filters Product filters

Pasive Fibra Optica

22QD8660.2
161.43 RON 59.51 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
Disponibil pentru comanda
+

22QD8660.1
122.84 RON 50.78 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 1m
Disponibil pentru comanda
+

22QD9EE0.7
368.03 RON 298.64 RON (TVA inclus)
7 m, E2000, E2000, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

10490050
4.62 RON (TVA inclus)
pret pe buc, BKT
Protectii din aluminiu pentru suduri fibra optica
Disponibil pentru comanda
+

22QS9E20.5
133.55 RON 108.39 RON (TVA inclus)
5 m, SC, E2000, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3420.1
44.29 RON 35.93 RON (TVA inclus)
1 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD6440.10
86.88 RON 70.30 RON (TVA inclus)
10 m, FC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

11131132.3V
56.26 RON (TVA inclus)
Accesorii, pret pe m, BKT
Seria Veni reprezinta ultima inovatie BKT in domeniul patch panelurilor modulare de fibra optica.A fost proiectata sa satisfaca si cele mai exigente cerinte...
Disponibil pentru comanda
+

22QP6100.2
10.42 RON 8.44 RON (TVA inclus)
2 m, ST, pret pe buc, BKT
Caracteristici : * Atenuare de insertie scazuta si back-reflection, * Cablu LSZH, * Mansoane ceramice (exceptie MTRJ) de calitate superioara, *...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9560.5
86.65 RON 70.30 RON (TVA inclus)
5 m, LC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9660.2
45.60 RON 37.00 RON (TVA inclus)
2 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9660.7
65.13 RON 52.86 RON (TVA inclus)
7 m, LC, LC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+