Product filters Product filters

Pasive Fibra Optica

22QD8660.2
161.43 RON 59.51 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
Disponibil pentru comanda
+

22QD8660.1
122.84 RON 50.78 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 1m
Disponibil pentru comanda
+

22QS9E20.5
133.55 RON 108.39 RON (TVA inclus)
5 m, SC, E2000, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9440.7
85.97 RON 69.78 RON (TVA inclus)
7 m, FC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3410.5
65.81 RON 53.38 RON (TVA inclus)
5 m, ST, FC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD5410.15
108.51 RON 87.74 RON (TVA inclus)
15 m, ST, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD6420.1
43.00 RON 34.88 RON (TVA inclus)
1 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9230.2
40.39 RON 32.80 RON (TVA inclus)
2 m, SC, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9660.2
45.60 RON 37.00 RON (TVA inclus)
2 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9610.3
73.63 RON 59.71 RON (TVA inclus)
3 m, ST, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QS9E10.10
154.39 RON 125.30 RON (TVA inclus)
10 m, ST, E2000, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD9460.15
122.45 RON 98.85 RON (TVA inclus)
15 m, LC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+