Product filters Product filters

Patch corduri FO-MM

22QD8660.2
161.43 RON 59.51 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
Disponibil pentru comanda
+

22QD8660.1
122.84 RON 50.78 RON (TVA inclus)
1 m, LC, LC, pret pe buc, BKT
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 1m
Disponibil pentru comanda
+

22QD6660.2
63.88 RON 51.82 RON (TVA inclus)
2 m, LC, LC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3610.15
125.06 RON 101.46 RON (TVA inclus)
15 m, ST, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD5420.10
84.28 RON 68.20 RON (TVA inclus)
10 m, SC, FC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD6610.5
69.16 RON 56.06 RON (TVA inclus)
5 m, ST, LC, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3110.2
48.88 RON 39.54 RON (TVA inclus)
2 m, ST, ST, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD5620.1
50.18 RON 40.70 RON (TVA inclus)
1 m, SC, LC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD6210.10
83.66 RON 67.68 RON (TVA inclus)
10 m, ST, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD5220.3
50.24 RON 39.19 RON (TVA inclus)
3 m, SC, SC, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD3460.1
53.42 RON 43.32 RON (TVA inclus)
1 m, pret pe m, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+

22QD5110.7
70.52 RON 57.09 RON (TVA inclus)
7 m, ST, ST, pret pe buc, BKT
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
Disponibil pentru comanda
+