Product filters Product filters

Switch-uri LAN

GSD-603F
212.39 RON (TVA inclus)
SFP, Fast ethernet, 6 porturi, PLANET
Cost-effective Gigabit Fiber Switch for Residential and FTTx CPE Applications PLANET GSD-603F Gigabit Ethernet Switch, featuring 5 Gigabit Ethernet...
Disponibil pentru comanda
+

FSD-604HP
253.71 RON (TVA inclus)
Fast ethernet, 6 porturi, pret pe buc, PLANET
Centralized Power Distribution for HD IP Surveillance System PLANET FSD-604HP Desktop Switch provides four 802.3at PoE+ ports for catering to...
Disponibil pentru comanda
+

SGS-6340-16XR
5,978.98 RON (TVA inclus)
10 Gb, 16 porturi, pret pe buc, PLANET
Layer 3 16-Port 10G SFP+ Stackable Managed Switch w/48~60V DC Redundant PWR
Disponibil pentru comanda
+

SGS-5220-24S2XR
4,729.89 RON (TVA inclus)
Gigabit, 24 porturi, pret pe buc, PLANET
IPv6 L2+/L4 24-Port 100/1000X SFP with 8 Shared TP + 2-Port 10G SFP+ Managed stackable Switch, W/ 48V Redundant Power, trunking stack up to 16 units
Disponibil pentru comanda
+

MFB-TFA40
241.49 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
WDM Tx-1310, 40KM, 100Mbps SFP fiber transceiver (-40 to 75C)
Disponibil pentru comanda
+

MGB-L120
957.64 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC LX Module - 120KM
Disponibil pentru comanda
+

MTB-XLR
1,576.15 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
The MTB family includes 10G SFP+ and 10G Fiber Optic (XFP) Gigabit Ethernet module that are designed to work with PLANET products with 10G SFP+ or 10G XFP...
Disponibil pentru comanda
+

MFB-F40
164.88 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Single Mode 40KM, 100Mbps SFP fiber transceiver
Disponibil pentru comanda
+

SSE-G2252P
7,085.71 RON (TVA inclus)
Gigabit, 48 porturi, pret pe buc, SUPERMICRO
Layer 2 Ethernet Switch w/ Power-over-Ethernet   Compliance RoHS   Highlights...
Disponibil pentru comanda
+

MGB-LB60
566.25 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC WDM TX1550 Module - 60KM
Disponibil pentru comanda
+

GSW-2401
524.62 RON (TVA inclus)
24 porturi, pret pe buc, PLANET
24-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch
Disponibil pentru comanda
+

MGB-TLA60
549.60 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC WDM TX1310 Module - 60KM (-40 to 75C), DDM Supported
Disponibil pentru comanda
+