Product filters Product filters

Switch-uri LAN

SGSW-24240R
2,917.55 RON (TVA inclus)
Gigabit, 24 porturi, pret pe buc, PLANET
  Multi Port / Flexible Dual-Speed Fiber Optical Connective for Distance Extension Solution The FTTx network applications are...
Disponibil pentru comanda
+

MGB-SX2
123.55 RON 69.99 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC SX Module - up to 2KM
Disponibil pentru comanda
+

AOM-SSE-X2F
2,845.33 RON (TVA inclus)
pret pe buc, SUPERMICRO
Layer 3 1/10Gigabit Ethernet Switch Enterprise-Class Performance with Advanced Switching Capabilities in a 1U Form Factor for...
Disponibil pentru comanda
+

MGB-LA40
383.04 RON (TVA inclus)
Mini GBIC WDM TX1310 Module - 40KM
Disponibil pentru comanda
+

MII-S15
160.45 RON 89.23 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
One Port 100Base-FX 15KM Single Mode Fiber Switch Module (for FNSW-2401CS)
Disponibil pentru comanda
+

FGSW-2624HPS4
2,406.59 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
24-Port 10/100TX 802.3at High Power POE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Ethernet Switch (420W)
Disponibil pentru comanda
+

MGB-L30
154.19 RON 85.23 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC LX Module - 30KM
Disponibil pentru comanda
+

SGS-5220-24P2X
4,405.13 RON (TVA inclus)
Gigabit, 24 porturi, pret pe buc, PLANET
IPv6 L2+/L4 24-Port 10/100/1000BaseT 802.3at PoE+ plus 2-Port 10G SFP+ Gigabit Ethernet stackable Switch, trunking stack up to 16 units
Disponibil pentru comanda
+

CB-STX50
67.07 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Cablu de stacare de 0.5 metri (Crossed HDMI) pentru switchurile SGSW-24040 si SGSW-24240
Disponibil pentru comanda
+

MGB-LA20
183.20 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC WDM TX1310 Module - 20KM
Disponibil pentru comanda
+

AOM-SSE-X2S
2,071.85 RON (TVA inclus)
pret pe buc, SUPERMICRO
Layer 3 1/10Gigabit Ethernet Switch Enterprise-Class Performance with Advanced Switching Capabilities in a 1U Form Factor for...
Disponibil pentru comanda
+

MGB-LB40
433.01 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC WDM TX1550 Module - 40KM
Disponibil pentru comanda
+