Product filters Product filters

Switch-uri LAN

XGS3-42000R
12,141.17 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
4-Slot 10G Layer3 Chassis Switch
Disponibil pentru comanda
+

MFB-F120
816.08 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Single Mode 120KM, 100Mbps SFP fiber transceiver
Disponibil pentru comanda
+

SSE-G24-TG4
7,223.83 RON (TVA inclus)
Gigabit, 24 porturi, pret pe buc, SUPERMICRO
ayer 3 1/10Gigabit Ethernet Switch Enterprise-Class Performance with Advanced Switching Capabilities in a 1U Form Factor for 1/10-Gigabit...
Disponibil pentru comanda
+

GS-5220-44S4C
4,130.33 RON (TVA inclus)
Gigabit, 48 porturi, pret pe buc, PLANET
L2+/L4 48-Port 100/1000X SFP with 4 Shared TP Managed Switch, with Hardware Layer3 IPv46/IPv6 Static Routing
Disponibil pentru comanda
+

GSD-802S
468.40 RON 412.37 RON (TVA inclus)
Gigabit, 8 porturi, pret pe buc, PLANET
Cost-effective Desktop Size / High-Speed / Fiber Capability WEB Smart Switch The GSD-802S is a Web Smart Gigabit Switch with 8-Port 10/100/1000Mbps...
Disponibil pentru comanda
+

MGB-TLA60
549.60 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC WDM TX1310 Module - 60KM (-40 to 75C), DDM Supported
Disponibil pentru comanda
+

MGB-LA10
158.22 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC WDM TX1310 Module - 10KM
Disponibil pentru comanda
+

XGS3-M24GX
16,599.87 RON (TVA inclus)
Gigabit, 24 porturi, pret pe buc, PLANET
PLANET XGS3-42000R Core-Layer Routing Switch is specially designed for large network applications such as enterprises, campuses, communities, ISPs and...
Disponibil pentru comanda
+

MGSW-24160F
2,481.53 RON (TVA inclus)
Gigabit, 8 porturi, 16 porturi, pret pe buc, PLANET
16-Port 100/1000Base-X SFP + 8-Port 10/100/1000Base-T L2/L4 Managed Metro Ethernet Switch (AC+2 DC, DIDO)
Disponibil pentru comanda
+

SSE-G48-TG4
10,193.47 RON (TVA inclus)
Gigabit, 48 porturi, pret pe buc, SUPERMICRO
Layer 3 1/10Gigabit Ethernet Switch Enterprise-Class Performance with Advanced Switching Capabilities in a 1U Form Factor for...
Disponibil pentru comanda
+

SGS-5220-24T2X
3,713.96 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
IPv4/IPv6, L2+, 24-Port 10/100/1000Mbps TP with 4 Shared SFP Port + 2-Port 10G SFP+ Managed Stackable Switch, trunking stck up to 16 units
Disponibil pentru comanda
+

FSD-803
93.27 RON (TVA inclus)
Fast ethernet, 8 porturi, pret pe buc, PLANET
8-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch, Metal
Disponibil pentru comanda
+