Product filters Product filters

Industrial Ethernet

IGS-10020PT
2,431.57 RON (TVA inclus)
Gigabit, 8 porturi, pret pe buc, PLANET
IP30 L2+ SNMP Manageable 8-Port Gigabit POE(Af) Switch + 2-Port Gigabit SFP Industrial Switch (-40 to 75 C), ERPS Ring Supported
Disponibil pentru comanda
+

PWR-240-48
441.34 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
48V, 240W Din-Rail Power Supply (DRP-240-48)
Disponibil pentru comanda
+

ISW-801T
374.73 RON (TVA inclus)
Fast ethernet, 8 porturi, pret pe buc, PLANET
IP30 Slim Type 8-Port Industrial Fast Ethernet Switch (-40 to 75 degree C)
Disponibil pentru comanda
+

IVC-2004PT
1,232.44 RON (TVA inclus)
Fast ethernet, 4 porturi, pret pe buc, PLANET
IP30 Industrial Ethernet Extender, 4-Port POE Switch, 1-Port BNC, 1-Port RJ11 (-40 to 75C)
Disponibil pentru comanda
+

IVC-2002
791.10 RON (TVA inclus)
Fast ethernet, 4 porturi, pret pe buc, PLANET
IP30 Industrial Ethernet Extender, 4-Port RJ45 (LAN), 1-Port BNC, 1-Port RJ11 (-40 to 75C)
Disponibil pentru comanda
+

IAP-2000PS
1,240.81 RON (TVA inclus)
300 Mbps, Fast ethernet, 4 porturi, pret pe buc, PLANET
Access Point Wireless Industrial, alimentare PoE 802.3af Industrial Wireless LAN For robust Wireless access, the PLANET IAP-2000PS Industrial...
Disponibil pentru comanda
+

IAP-2001PE
1,165.38 RON (TVA inclus)
300 Mbps, Fast ethernet, 4 porturi, pret pe buc, PLANET
Access Point Wireless Industrial, alimentare PoE 802.3af PLANET IAP-2001PE Industrial Access Point brings users the ideal solution for robust and long...
Disponibil pentru comanda
+

ISW-514PSF
965.97 RON (TVA inclus)
Fast ethernet, 4 porturi, pret pe buc, PLANET
IP30 4-Port/TP+1-Port Fiber(SFP) Web/Smart POE Industrial Fast Ethernet Switch (-10 to 60 C)
Disponibil pentru comanda
+

PWR-120-48
241.49 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
48V, 120W Din-Rail Power Supply (DR-120-48)
Disponibil pentru comanda
+

MGB-TSX
148.23 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Mini GBIC SX Module (-40 to 75 C), DDM Supported
Disponibil pentru comanda
+

MFB-TFX
148.23 RON (TVA inclus)
pret pe buc, PLANET
Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM) - (-40 to 75 C)
Disponibil pentru comanda
+