Filtrare produse

Furnizor
Brand
Stoc

Media Conversion

269.24 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc

RS232/RS-422/RS485 to Ethernet (TP) Converter

in stoc
+

325.39 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
10/100/1000Base-T to 1000Base-LX Gigabit Converter (Single Mode)
in stoc
+

294.40 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc

RS232/RS-422/RS485 to 100Base-FX Fiber Optic (SFP) Converter

stoc furnizor
+

402.86 RON (TVA inclus) 305.24 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
1-Port 10/100/1000Base-T - 2-Port Gigabit SFP Switch/Redundant Media Converter
in stoc
+

433.21 RON (TVA inclus) 256.02 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
Web Manageable 100Base-FX(WDM) Bi-directional Fiber Converter - 1510 - 20KM
in stoc
+

1,921.32 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
4-Channel Video over Fiber(FC) converter up to 20KM, a pair include Tx & Rx in package
stoc furnizor
+

433.21 RON (TVA inclus) 139.63 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
Web Manageable 100Base-FX(WDM) Bi-directional Fiber Converter - 1510 - 20KM
in stoc
+

1,208.57 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
10/100Base-TX to 100Base-FX WDM Smart Media Converter - Tx: 1550) - 60KM
stoc furnizor
+

47.60 RON (TVA inclus) 13.48 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
USB to PS/2 Converter
in stoc
+

209.18 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Bridge Media Converter, LFPT Supported
in stoc
+

1,061.09 RON (TVA inclus) 601.79 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
Video over Fiber(SC) converter, a pair include Tx & Rx in package
stoc furnizor
+

402.86 RON (TVA inclus)
PLANET, pret pe buc
1-Port 10/100/1000Base-T - 2-Port Gigabit SFP Switch/Redundant Media Converter
in stoc
+