Filtrare produse

Furnizor
Brand
Stoc
Lungime
Conector 1
Conector 2

Pasive Fibra Optica

83.37 RON (TVA inclus) 72.42 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe buc, LC, ST, 7 m
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
stoc furnizor
+

379.76 RON (TVA inclus) 329.75 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe buc, E2000, E2000, 10 m
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
stoc furnizor
+

53.42 RON (TVA inclus) 46.35 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe m, 1 m
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
stoc furnizor
+

63.83 RON (TVA inclus) 55.45 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe m, SC, ST, 5 m
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
stoc furnizor
+

9.81 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe m, SC, Adaptoare
Parametrii   Singlemode Multimode Carcasa SC, LC, MPO plastic plastic Carcasa ST, FC metal metal Manson Zirconia...
stoc furnizor
+

34.14 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe buc, Adaptoare
Parametrii   Singlemode Multimode Carcasa SC, LC, MPO plastic plastic Carcasa ST, FC metal metal Manson Zirconia...
in stoc
+

7.94 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe buc, Adaptoare
Parametrii   Singlemode Multimode Carcasa SC, LC, MPO plastic plastic Carcasa ST, FC metal metal Manson...
in stoc
+

59.31 RON (TVA inclus) 51.46 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe m, FC, SC, 7 m
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
stoc furnizor
+

157.63 RON (TVA inclus) 136.89 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe buc, E2000, SC, 10 m
QuickFiber patchcords Nowadays in the competitive market the following features seem to be the most important: quality, lead time and purchasing...
stoc furnizor
+

14.76 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe buc
Caseta echipata cu holdere pentru 12 suduri de fibra optica 
stoc furnizor
+

25.97 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe buc, Adaptoare
Parametrii   Singlemode Multimode Carcasa SC, LC, MPO plastic plastic Carcasa ST, FC metal metal Manson Zirconia...
in stoc
+

161.43 RON (TVA inclus) 63.68 RON (TVA inclus)
BKT, pret pe buc, LC, LC, 1 m
Patchcord BKT LC/PC-LC/PC OM4 (50/125um) duplex 2m
in stoc
+