Atentie Cookie-urile sunt folosite pe acest site pentru a oferi cea mai buna experienta pentru utilizator. Daca veti continua, vom presupune ca sunteti de acord sa primiti cookie-uri de pe acest site. OK
Discount 22%

SFP-Port 1000BASE-BX (WDM, TX:1310nm) mini-GBIC module - 10km (-40~75 degrees C)

Planet, Pret pebuc.
Pret vechi: 166.00 RON
130.00 RON
Discount: 36.00 RON (22%)
Greutate: 1.500 kg
MGB-TLA10
in stoc
+
Brand:
Planet