Servere Supermicro: eficiență și tehnologie de top, oriunde în lume!

Supermicro se distinge în industria tehnologică prin eficiență și inovație de top, fiind recunoscută la nivel global pentru serverele sale de înaltă performanță. Cu o gamă largă de soluții adaptate nevoilor specifice ale fiecărui sector, Supermicro își propune să optimizeze operabilitatea și costurile în centrele de date. 

Fie că este vorba despre procesare avansată, stocare masivă de date sau inteligenta artificială, serverele Supermicro sunt proiectate să ofere performanță maximă, fiabilitate și scalabilitate. Astfel, companiile din întreaga lume pot beneficia de tehnologie de ultimă oră, accesibilă și sustenabilă, care să le sprijine în atingerea obiectivelor strategice și în creșterea eficienței operaționale.

Vezi oferta noastră exclusivă pentru serverele Supermicro gata echipate!

SERVER SUPERMICRO  ARS-110M-NR

SKU: ARS-110M-NR
22,060.22 lei (TVA inclus)

PRECOMANDA. Stoc furnizor

Livrare estimata 06-08-2024 - 27-08-2024

SERVER SUPERMICRO AS -1115CS-TNR

SKU: AS-1115CS-TNR
23,145.50 lei (TVA inclus)

PRECOMANDA. Stoc furnizor

Livrare estimata 06-08-2024 - 27-08-2024

SERVER SUPERMICRO SYS-121C-TN2R

SKU: SYS-121C-TN2R
24,367.63 lei (TVA inclus)

PRECOMANDA. Stoc furnizor

Livrare estimata 06-08-2024 - 27-08-2024

SERVER SUPERMICRO  SYS-221H-TN24R

SKU: SYS-221H-TN24R
56,663.04 lei (TVA inclus)

PRECOMANDA. Stoc furnizor

Livrare estimata 06-08-2024 - 27-08-2024

10/100/1000BASE-T to Dual 100/1000BASE-X SFP Media Converter GT-1205A

SKU: GT-1205A
Prețul inițial a fost: 554.24 lei.Prețul curent este: 502.18 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch GS-4210-16P2S

SKU: GS-4210-16P2S
Prețul inițial a fost: 1,747.29 lei.Prețul curent este: 1,587.46 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

8-Port 10/100/1000Mbps + 2-Port 100/1000X SFP Managed Desktop Switch GSD-1002M

SKU: GSD-1002M
Prețul inițial a fost: 648.19 lei.Prețul curent este: 590.54 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

Convertor media Gigabit cu management independent PLANET GT-915A

SKU: GT-915A
Prețul inițial a fost: 544.85 lei.Prețul curent este: 481.95 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

PRETURI SPECIALE

Patch Panel 19 inch de retea, Cat.6 UTP, echipat cu 48 conectori RJ45 neecranati, 1U, Culoare Neagra

SKU: 11302012.2
Prețul inițial a fost: 829.85 lei.Prețul curent este: 644.75 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

Key-Stone Module RJ45 FTP – shielded, Cat.6A, toolless

SKU: 11333111
Prețul inițial a fost: 39.83 lei.Prețul curent este: 20.54 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

Patch cord RJ45/RJ45 cat. 5E, FTP, connector turnat, gri, 2 m

SKU: 11440010.2
Prețul inițial a fost: 8.09 lei.Prețul curent este: 5.63 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

Adaptor fibra optica MM, SC, simplex – 104ASM20

SKU: 104ASM20
Prețul inițial a fost: 4.75 lei.Prețul curent este: 3.17 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

Rama frontala pentru 24 conectori tip SC Duplex – pentru patch panel Veni, 1U, Negru

SKU: 11121241.3V
Prețul inițial a fost: 42.53 lei.Prețul curent este: 28.75 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

Patch Panel 19 inch de retea, Cat.5e FTP, echipat cu 48 conectori RJ45 ecranati, 1U, Culoare Neagra

SKU: 11301112.2
Prețul inițial a fost: 820.40 lei.Prețul curent este: 466.41 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024
PDU CU MONITORIZARE

Un nou modul de control al unității de distribuție a energiei electrice monitorizate

NOUTATI

1-Port 10/100/1000T Ethernet to VDSL2 Converter -30a profile w/ G.vectoring, RJ11 VC-231G

SKU: VC-231G
713.95 lei (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

1-Port 10G/5G/2.5G/1G/100BASE-T + 1-Port 10G/1GBASE-X SFP+ Managed Media Converter

SKU: XT-905A
1,108.50 leibuc (TVA inclus)

PRECOMANDA. Stoc furnizor

Livrare estimata: 20-08-2024

10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX/LX Gigabit Media Converter GT-802

SKU: GT-802
355.10 lei (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX/LX Gigabit Media Converter GT-802S

SKU: GT-802S
356.98 lei (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX/LX Gigabit Media Converter GT-805A

SKU: GT-805A
279.95 lei (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X Smart Media Converter GST-805A

SKU: GST-805A
366.37 lei (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

10/100/1000BASE-T to Dual 100/1000BASE-X SFP Media Converter GT-1205A

SKU: GT-1205A
Prețul inițial a fost: 554.24 lei.Prețul curent este: 502.18 lei. (TVA inclus)

In stoc (livrare rapida)

Livrare estimata: 18-07-2024

10/100Base-TX to 100Base-FX Bridge Media Converters FT-802

SKU: FT-802
272.43 lei (TVA inclus)

PRECOMANDA. Stoc furnizor

Livrare estimata: 20-08-2024

Abonează-te la newsletter si află primul cele mai noi oferte

Subscription Form

PARTENERI